film z chrztu

Najpiękniejsze i najbardziej uroczyste chwile zasługują na utrwalenie. Nie ma lepszego sposobu, by w pełni oddać piękno i podniosłość pierwszego sakramentu niż profesjonalny film z chrztu, który przygotuje dla Ciebie zespół APARATON.

Nasza kamera towarzyszyć Wam będzie od samego początku – weźmiemy dyskretny udział w przygotowaniach, powitamy Was przy wejściu do kościoła, odprowadzimy Wasze maleństwo do ołtarza, gdzie w otoczeniu najbliższych dostąpi chrztu świętego. Uwiecznimy zarówno tę, jak i wszystkie inne ważne chwile, których będziemy świadkami. Nie zabraknie naszego obiektywu, gdy opuszczać będziecie mury kościoła i podczas uroczystego obiadu.

Film z chrztu to cudowna pamiątka, która po latach pozwoli Wam powrócić do pięknych wspomnień związanych dzieciństwem Waszego maluszka. To także wspaniały zapis Waszej bliskości, głębi rodzinnych relacji i miłości.

ZOBACZ TAKŻE

FILM ŚLUBNY

<p style=”text-align: center;”><a href=”https://aparaton.pl/film-slubny/”><span style=”color: #000080;”>Czytaj więcej…</span></a></p>

FOTOREPORTAŻ ŚLUBNY

<p style=”text-align: center;”><a href=”https://aparaton.pl/fotoreportaz-slubny/”>Czytaj więcej…</a></p>

ŚLUBNE SESJE PLENEROWE

<p style=”text-align: center;”><a href=”https://aparaton.pl/slubne-sesje-plenerowe/”>Czytaj więcej…</a></p>

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

napisz do nas

Imię i Nazwisko: *

Numer telefonu: *

E-mail: *

Szkoła: *

Klasa: *

Ilość osób w klasie: *

Data Studniówki: *

Miejsce Studniówki: *

Informacje dodatkowe:


<p style=”text-align: center;”><a href=”https://aparaton.pl/”>&gt;POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNA&lt;</a></p>