Informacje o nas

APARATON to firma zajmująca się fotografią i produkcją filmową – to pewnie już wiesz. Nie wiesz jednak, że ponad wszystko, jesteśmy grupą przyjaciół, których łączy wspólna pasja. Pasja do fotografowania, filmowania, do utrwalania najważniejszych i najpiękniejszych momentów ludzkiego życia.

To właśnie one – nasza przyjaźń i pasja – sprawiają, że kochamy to, co robimy, a naszą pracę wykonujemy z uśmiechem i jesteśmy otwarci na Ciebie i Twoje pomysły. Chcesz zrealizować szalony, ekstremalny projekt? Nie mogłeś trafić lepiej! Jesteśmy głodni wrażeń. Wciąż poszukujemy nowych doświadczeń i wiemy, że czają się tuż za rogiem. Nie boimy się wyjść im naprzeciw!

Nie zatrzymujemy się i nie osiadamy na laurach. Choć zrealizowanych projektów, mamy na koncie już wiele, wciąż zdobywamy nowe umiejętności, rozwijamy się, wzbogacamy nasze portfolio. Nie zamierzamy podążać za konkurencja – chcemy być zawsze kilka kroków przed nią! Jak dotąd, wychodzi nam to całkiem nieźle.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy całe serce wkładają w wykonywaną pracę. Niepowtarzalne zdjęcia i filmy, które na długie lata pozostaną w pamięci naszych Klientów, to nasz priorytet. Pracujemy dyskretnie, w doskonałej atmosferze, o której przekonasz się, gdy tylko nas poznasz!

ZOBACZ TAKŻE

FILM ŚLUBNY
FOTOREPORTAŻ ŚLUBNY
ŚLUBNE SESJE PLENEROWE

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

napisz do nas

Imię i Nazwisko: *

E-mail: *

Numer telefonu: *

Data realizacji: *

Miejsce realizacji: *

Informacje dodatkowe: