Zaproszenia ślubne

Jeśli uwielbiasz technologiczne nowinki, śledzisz trendy i wiesz co w trawie piszczy, filmowe zaproszenia ślubne to coś dla Ciebie! Jest wiele sposobów na to, aby poinformować rodzinę i przyjaciół o zbliżającej się uroczystości – większość młodych par decyduje się na tradycyjne, drukowane zaproszenia. Wszyscy świetnie je znamy, bo pomimo tysięcy wzorów, zwykle niewiele się między sobą różnią. My proponujemy Ci coś więcej – coś, czym na pewno pozytywnie zaskoczysz Twoich gości!

Filmowe zaproszenia ślubne, które pomożemy dla Was przygotować, to najbardziej oryginalna i wyjątkowa forma zaproszeń, jaką para młoda może wybrać dla swoich gości. Nie tylko dlatego, że takie zaproszenia nie są jeszcze popularne. Najważniejszy jest Wasz indywidualny przekaz: to właśnie Wy bezpośrednio zwrócicie się do swoich bliskich, by w nieoczywisty i niebanalny sposób zaprosić ich do udziału w Waszym ślubie.

Zaproszenia w formie krótkiego filmu video na długo pozostaną w pamięci Waszych gości. Będą fantastyczną pamiątką, która nie trafi do kosza tuż po otrzymaniu, serdecznym ukłonem w kierunku bliskich Wam osób, a ponad wszystko – miłą niespodzianką!

ZOBACZ TAKŻE

FILM ŚLUBNY
FOTOREPORTAŻ ŚLUBNY
ŚLUBNE SESJE PLENEROWE

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ RÓWNIEŻ:

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

napisz do nas

Imię i Nazwisko: *

E-mail: *

Numer telefonu: *

Data realizacji: *

Miejsce realizacji: *

Informacje dodatkowe: